Megerősítések a minőségi élethez

November 20., szerda 18.00-20.00 óra

Pozitív affirmációk gyakorlata

WEBINÁR

„Mindig elrontok mindent”

„Nekem úgy sem sikerül semmi”

„Nem vagyok méltó rá”

„Nem is érdemlem meg”

Belső kritikusunk sokszor hangosabb és kegyetlenebb, mint környezetünk negatív visszajelzései.

Ismerős valamelyik? 

„De hülye vagyok”

„Senki nem szeret”

„Nem is figyelnek rám”

„Soha nem lesz senkim”

„Kövér vagyok”

„Csúnya vagyok”,

A folyton ismételt negatív gondolatok mérgeznek bennünket, ellehetetlenítik, hogy szeressük és értékeljük magunkat. Nehéz megbízni valakiben, akiről csak rosszat hallunk – vagyis, ha gyakran elítéljük magunkat, akkor az önbizalmunk is csökken. A motivációnk megcsappan, kedvetlenek leszünk, és gyakran éezzük magunkat tehetetlennek. A pozitív affirmációk segítik, hogy lejjebb tekerjük a belső kritikusunk hangerejét és szóhoz jusson a tápláló önszeretetünk, az önmegértésünk, és az önelfogadásunk is.
A pozitív affirmációk, illetve megerősítések olyan kifejezések, szavak, mondatok, szövegek, amelyek építenek, formálnak bennünket. Hangosan kimondhatjuk magunknak, vagy végig gondolhatjuk őket és melléjük használhatjuk a testünket is emlékeztetőül. A pozitív megerősítések célja, hogy sorsformálók, önértékelés növelők legyenek és életünk nehezebb időszakában is támogassanak minket. Ezen az alkalmon ránézünk, hogyan érdemes pozitív affirmációkat készíteni, és hogyan segíthetünk magunkon, hogy a negatív, romboló belső beszédünket minimálisra csökkentsük a pozitív affirmációk gyakorlásával.

Mik azok a pozitív affirmációk?

Az önsegítés eszközei, pozitív megerősítések, amelyek segítenek lehalkítani a belső kritikus hangunkat és lehetőséget adnak, hogy megerősítsük magunkat. Gyakorlásuk segíthet leküzdeni a félelmet és az önbizalomhiányt, csökkentheti az önszabotázst. A pozitív megerősítések abban is segítenek, hogy higgy magadban és váratlan, nehéz helyzetekben elő tudd hívni belső erőforrásaidat.

Mik nem pozitív affirmációk?

A hazugságok, az önbecsapó, felelősséghárító mondatok nem pozitív megerősítések. Az affirmációk nem ellehetetlenítik, hanem támogatják a nehéz helyzetekre való őszinte és reflektív ránézést, az azokkal való megküzdést.

Hogyan működnek a pozitív affirmációk?

A pozitív megerősítések segítenek a negatív gondolkodási szokások átalakításában és új útvonalat építenek ki az agyban, hogy egy-egy helyzetre más, igazságosabb, elfogadóbb nézőpontból is ráláss. Ha szeretnéd az önismereted mélyíteni, itt a helyed.
Többféle affirmációt is megalkothatsz magadnak, amiket naponta vagy hetente alkalmazhatsz tervszerűen vagy ad hoc módon. Tudatosan kezdheted egy pozitív affirmációval a reggeled vagy épp ezzel zárhatod a napod, és hasznos akkor is, amikor felfedezed a fejedben megszólaló belső kritikusod hangját.

Márton-Koczó Ildikó

vagyok, nemzetközileg minősített mester coach (ICF MCC) és szupervizor (EASC), tranzakcióanalitikus tanácsadó (DGTA), immerzív meditációs coach (IHHA)

Több mint 5000 óra coaching tapasztalatom van, dolgozom egyéni folyamatokban és csapatokkal, csoportokkal is. Több mint 13 éve tanítok coach képzéseken illetve létrehoztam az OKvagyok Coaching Klubot. Hiszem, hogy az önismeretmélyítés – minden kényelmetlenségével és örömével együtt – hozzájárul a minőségi élethez. Számomra az egyik leghasznosabb pozitív affirmáció ez: „Mindazt, amit tudnom szükséges, már tudom. Minden útmutatás, amire szükségem van, már bennem van.”
Anyukámtól gyakran hallom, hogy „a fejlődés nincs ingyen, ami ingyen van, arra nem, vagy kevésbé emlékszünk vissza”. Épp ezért ez a program nem lesz ingyen, viszont egy jelképes összegért vehetsz részt rajta, mert szeretném, ha sokakhoz eljutna és minél többen tapasztalnák meg, milyen komoly jelentősége van a belső beszédünknek. Az önmagunknak mondott szavakkal, mondatokkal rombolunk vagy épp ellenkezőleg, újraépíthetjük az önszeretetünket, ráláthatunk saját értékességünkre.

Örömmel támogatlak a fejlődésedben ezen az interaktív webináriumon.

Ez a program javítja az önértékelésed, lehetővé teszi, hogy ne a hiedelmeid, hanem a belső erényeid kerekedjenek felül. Az önértékelés a magadra vonatkozó pozitív vagy negatív értékelés, az, ahogyan önmagaddal kapcsolatban érzel. A pozitív affirmációk elősegítik, hogy a magadra vonatkozó gondolataid ne lehúzzanak, hanem növekedj általuk.

Megismered a pozitív affirmációk erejét, interaktív webinár formájában dolgozol azon, hogy megtaláld azokat a megerősítéseket, amelyek hitelesek, önazonosak számodra és szívesen beépíted őket a működésedbe.

A vásárlás során megadott e-mailcímre elküldjük a továbbiakat, illetve az esemény előtt 1 nappal és 1 órával korábban is kapsz emlékeztetőt a webinárról, ezek a levelek a csatlakozáshoz szükséges Zoom linket is tartalmazzák. Ha bármilyen kérdés felmerül, további információra van szüksége, kérünk, írj bizalommal az okvagyokcoachingklub@gmail.com címre.  

Igen! Válaszd az 50 pozitív affirmációt tartalmazó csomagot! 

Pozitív affirmációk gyakorlata

WEBINÁR + 50 pozitív affirmáció

November 20., szerda
18.00-20.00 óra

Online, Zoom platformon, bárhonnan kényelmesen kapcsolódhatsz az eseményhez.

+

50 affirmáció letölthető hanganyag

7000+450 Ft+áfa
(9460 Ft)

Pozitív affirmációk gyakorlata

WEBINÁR

November 20., szerda
18.00-20.00 óra

Online, Zoom platformon, bárhonnan kényelmesen kapcsolódhatsz az eseményhez.

7000 Ft+áfa (8890 Ft.)

Pozitív affirmációk gyakorlata

WEBINÁR + 50 pozitív affirmáció

November 20., szerda
18.00-20.00 óra

Online, Zoom platformon, bárhonnan kényelmesen kapcsolódhatsz az eseményhez.

+

50 affirmáció letölthető hanganyag

7000+450 Ft+áfa
(9460 Ft)

Jelentkezz!

A jelentkezésed után elküldjük a webinárral kapcsolatos összes fontos információt a vásárláskor megadott email címedre.

Érdemes lesz figyelned a beérkező leveleidet, mert nemcsak az esemény részleteit, hanem a csatlakozáshoz szükséges Zoom linket is tartalmazni fogják.

A webinár előtti napon és egy órával az esemény kezdete előtt is küldünk emlékeztetőt, hogy minden zökkenőmentesen történjen.

A programon sem terápia, sem traumafeldolgozás nem történik, az esemény pszichés problémák esetén nem pótolja a megfelelő szakemberrel történő konzultációt.